۰

مقالات مرتبط با سایت

ژ 1-6

رنگ آمیزی سطوح به کمک غلطک از جمله روش هایی است که از محبوبیت بالایی برخوردار است و طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. غلطک ها در انواع مدل ها موجود هستند که شما با توجه به نیاز خود می توانید هر یک را به کار برید.

ژ 1-9

رنگ پلاستیکی از جمله پرکاربرد ترین مواردی است که برای رنگ آمیزی سازه ها مورد استفاده قرار می گیرد و در دو نوع تمام پلاستیک مات و نیم پلاستیک مات وجود دارد که دارای تنوع فراوانی نیز هستند.

ژ 1-7

رنگ روغن براق: دوام و ماندگاری اش از رنگ روغن مات بیشتر است به همین دلیل در مواردی که بیشتر در معرض نور آفتاب قرار دارند و همچنین درب های آهنی را با رنگ روغن براق نقاشی کرد.

اگر قصد دارید دیوارهای خانه خود را رنگ کنید، یکی از مراحل برای اینکار بتونه کاری است، در این مقاله به تعریف بتونه و انواع آن خواهیم پرداخت در ادامه این نوشته آموزش نقاشی ساختمان با رنگ بابایی همراه باشید.

ژ 1-8

از بتونه های پلاستیک برای دیوارها و سقف هایی که قرار است با استفاده از رنگ پلاستیکی رنگ آمیزی شوند استفاده میشود، ساخت بتونه پلاستیک بسیار ساده است و برای ساخت تنها کافی است که مقداری رنگ پلاستیکی را به پودر بتونه اضافه کنید.

رنگ کردن دیوار گچی نوساز با رنگ کردن دیوار گچی رنگ شده تفاوت دارد پس نمیتوان از رنگ آماده به طور مستقیم بر روی دیوار گچی در ساختمان نوساز استفاده کرد یعنی دیوار گچی باید زیرساز شود و برای این منظور باید از روغن الیف استفاده شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به فروشگاه رنگ بابایی می باشد.